Kroplówka – Libido – Centrum Medyczne Galmedic

Strona główna / Kroplówki witaminowe / Kroplówka – Libido – Centrum Medyczne Galmedic
kroplówka witaminowa libido

Ogólny stres, zmęczenie i życie w ciągłym biegu sprzyja powstaniu wielu zaburzeń w naszym organizmie. Bez odpowiedniej suplementacji składników odżywczych szybko odczujemy skutki obecnego tempa codzienności. Złe samopoczucie ujawnia się nie tylko w kondycji naszej skóry, włosów czy ogólnym samopoczuciu. Negatywnie może wpływać również na wrodzoną witalność oraz popęd seksualny – libido.

Libido i witalność

Na zbyt niski poziom sił witalnych narzekać może każdy z nas. Ogólnemu osłabieniu i utraty chęci do działania sprzyjają choroby przewlekłe, depresja, długotrwały stres, a nawet niezrównoważona dieta. Libido spada również w innych sytuacjach: podczas trwania laktacji, przy zaburzeniach hormonalnych, w okresie menopauzy, gdy relacje partnerskie są zaburzone oraz przy stosowaniu niektórych leków czy używek.

Kroplówki witaminowe to szybka suplementacja elektrolitów. Dzięki temu skutek ich przyjmowania widoczny i odczuwalny jest niemal od razu po zakończeniu wlewu. Dzięki bezpośredniej drodze podania skracamy drogę konieczną do dostarczenia organizmowi wszelkich niezbędnych witamin i minerałów. Skutkiem tego jest zaskakująco szybki powrót pacjenta do formy, wzrost jego sił witalnych oraz poziomu libido. Co za tym idzie, rozbudzamy na nowo popęd seksualny, co sprzyja poprawie nastroju i wzrostowi poziomu energii. Wlew dożylny jest gwarancją szybkiego dostarczenia do organizmu wszelkich niezbędnych substancji. Jeśli więc zależy Ci nie tylko na bezpieczeństwie i profesjonalnej obsłudze, ale i na czasie, zapraszamy do Centrum Medycznego Galmedic.

Kiedy sięgnąć po kroplówkę?

Gdy ogólna regeneracja nie wystarczy, by znów poczuć wystarczającą ilość energii, warto rozważyć inne dostępne opcje. Kroplówka witaminowa libido przeznaczona jest przede wszystkim dla osób, które chcą zwiększyć popęd płciowy oraz wydolność w zakresie aktywności seksualnej. Ponieważ poziom libido ściśle uzależniony jest zarówno od czynników wewnętrznych, jak i zewnętrznych, możemy w łatwy sposób wpływać na jego regulację. Osiągnięciu jego wysokiego poziomu nie sprzyja stres oraz nieprawidłowy styl życia. Największą rolę w jego stabilizacji odgrywa natomiast prawidłowa gospodarka witaminowa oraz równowaga wodno-elektrolitowa całego organizmu. Oprócz tego, do działań o podłożu seksualnym popychają nas hormony, które regulują szereg naszych zachowań. Równowaga hormonalna może jednak w łatwy sposób zostać zachwiana, a wtedy już tylko krok dzieli nas od gwałtownego spadku libido. Dzięki zastosowaniu kroplówki witaminowej możemy się przed tym skutecznie uchronić.

Dzięki aktywnym składnikom kroplówki suplementacja elektrolitów przynosi również inne korzyści. Wszystkie jej składniki wpływają pozytywnie na pracę całego układu nerwowego i równowagę hormonalną organizmu. Sód pobudza do pracy komórki mięśniowe i nerwowe, potas wspomaga prace układu krwionośnego. Magnez w kroplówce witaminowej ma ponadto za zadanie polepszyć nasze samopoczucie i zadbać o prawidłową pracę serca. Ich połączenie stanowi ogromny zastrzyk energii witalnej, który wykorzystać możemy w dowolny sposób.

Czy to bezpieczne?

Mimo że wspomaganie popędu seksualnego nadal kojarzy się z popularną niebieską tabletką, należy pamiętać, że obecnie mamy wiele sposobów na przywrócenie odpowiedniego poziomu libido. Wszelkie składniki wlewu są całkowicie bezpieczne dla organizmu człowieka, przebieg zabiegu również rzadko wiąże się z jakimikolwiek komplikacjami. Wlew dożylny wykonuje wykwalifikowany personel, co pozwala uniknąć ryzyka wystąpienia objawów niepożądanych związanych przede wszystkim z podrażnieniem miejsca wkłucia. Rzadko zdarzają się zaczerwienienia, uczucie swędzenia, pieczenia lub reakcja alergiczna.

Ostrożność w stosowaniu kroplówki witaminowej powinny jednak zachować osoby chorujące przewlekle, przyjmujące leki, używki, a także borykające się z licznymi trudnościami hormonalnymi. Kroplówka witaminowa może bowiem pomóc uporać się z problemem niskiego libido, ale nie wyleczy schorzeń współistniejących. W wyżej wymienionych przypadkach przed zastosowaniem wlewu sugerujemy konsultację lekarską. Podczas niej, wspólnie z lekarzem, określisz swoje potrzeby i oczekiwania. Konsultacja lekarska jest ponadto okazją do wykonania niezbędnych badań laboratoryjnych, które pomogą nam określić, których substancji odżywczych Twój organizm jest najbardziej spragniony.

Aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty oraz efekty zastosowania wlewu dożylnego, zalecamy jego wykonanie przeddzień kontaktu seksualnego lub z wyprzedzeniem minimum kilkugodzinnym. Aktywne składniki kroplówki witaminowej, choć działają szybko, nie są błyskawiczne. Organizm musi ponadto zyskać trochę czasu na przyswojenie substancji odżywczych oraz wyrównanie gospodarki hormonalnej. Dzięki temu libido rośnie, wzrasta nasza witalność i poprawia się ogólne samopoczucie. Dla wzmocnienia efektu zalecamy kilkukrotne powtórzenie wlewu. Indywidualne potrzeby oraz preferencje ustalamy na bieżąco bezpośrednio z każdym pacjentem, gwarantując atmosferę intymności i dyskrecji.

 

kroplówka witaminowa libido

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie pojawi się w komentarzu.

668 660 600