Centrum Medyczne Galmedic

Naszą misją jest zdrowie i bezpieczeństwo naszych Pacjentów w oparciu o wiedzę i doświadczenie oraz najwyższe standardy w procesie leczenia.

Wiedza i doświadczenie

Centrum Medyczne Galmedic

Wszycie esperalui w Krakowie

Centrum Medyczne Galmedic to szczególne miejsce na mapie Krakowa, w którym wykwalifikowana kadra najbardziej doświadczonych lekarzy i pielęgniarek codziennie dba o Państwa zdrowie. Świadczymy usługi medyczne w ramach gabinetów prywatnych z pomocą najbardziej doświadczonych lekarzy, w najlepszych warunkach i przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu. Wyróżnia nas wszechstronność i kompleksowość wykonywanych zabiegów oraz badań, a także krótkie terminy ich realizacji. Dzięki partnerskiemu podejściu do naszych pacjentów każda wizyta w naszym centrum medycznym jest nie tylko profesjonalna, ale i miła. Dbanie o swoje zdrowie powierzyły nam już tysiące osób. Zostań kolejną z nich.

Chcąc oszczędzić Państwa czas tracony na poszukiwaniach specjalistów w wielu różnych miejscach, oferujemy szeroki wachlarz usług. Specjalizujemy się bowiem w: implementowaniu wszywek alkoholowych – esperal, detoksie alkoholowym oraz odtruciu alkoholowym, kroplówkach witaminowych, psychoterapii, lewatywie oraz usuwaniu znamion skórnych.

Każdy z wyżej wymienionych zabiegów wykonywany jest przez wyspecjalizowanych lekarzy w odpowiednich warunkach i przy wykorzystaniu sterylnego sprzętu. Bezpieczeństwo i komfort naszych pacjentów jest dla nas priorytetem.

Najlepsi lekarze i najnowocześniejszy sprzęt medyczny

Mając na uwadze powagę świadczonych przez nas usług, zatrudniamy tylko wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy oraz personel medyczny, który nieustannie poszerza swoje kompetencje. Co więcej, używamy wyłącznie certyfikowanych i sprawdzonych medykamentów. Dysponujemy także najnowocześniejszym sprzętem medycznym pozwalającym wykonywać potrzebne badania na miejscu.

Stale rozwijamy i ciągle doskonalimy jakość działań w zakresie wszystkich oferowanych usług poprzez częste szkolenia naszego personelu oraz zakup najlepszej aparatury. Owocuje to uznaniem i zaufaniem naszych pacjentów. Poza diagnozą, leczeniem i terapią stawiamy także na edukowanie naszych pacjentów, by wiedzieli, w jaki sposób mogą jeszcze lepiej zadbać o swoje zdrowie.

Szybko i wygodnie

Centrum Medyczne Galmedic nie wymaga żadnych skierowań, wcześniejszej rejestracji czy wypełniania deklaracji wyboru lekarza. Dla nas najważniejsze jest jak najszybsze przyjęcie pacjenta i jego jeszcze szybszy powrót do zdrowia.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 20:00 a w weekendy od 10:00 do 20:00. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszą recepcją.

W naszych gabinetach obowiązuje telefoniczna rejestracja pacjentów.

Centrum Medyczne Galmedic
Wincentego Danka 8 lokal usługowy 7
31-229 Kraków

Naszą dewizą jest indywidualne podejście do każdego Pacjenta

Świadczymy usługi w następującym zakresie

668 660 600