Kroplówka – Odmładzanie – Centrum Medyczne Galmedic

Strona główna / Kroplówki witaminowe / Kroplówka – Odmładzanie – Centrum Medyczne Galmedic
Kroplówka witaminowa na odmładzanie

Kroplówka – Odmładzanie – Centrum Medyczne Galmedic

Upływ czasu nie omija nikogo z nas i nie dla wszystkich jest łaskawy. Nierzadko nie akceptujemy zmian, jakich dokonuje w naszym, dotąd młodym organizmie. Wygląd zewnętrzny i atrakcyjność jest niezwykle ważna dla osób obu płci, dlatego też istnieją różnorodne metody przywracające nam młody i zdrowy wygląd. Odmładzanie to nie tylko moda, ale i dbałość o zdrowie oraz dobre samopoczucie i akceptację.

Starość nie radość

Każdy z nas starzeje się inaczej. Przyczyn takiego stanu rzeczy należy się doszukiwać przede wszystkim w czynnikach genetycznych, środowiskowych oraz ogólnym trybie życia, jaki prowadziliśmy do tej pory. Niektóre podejmowane przez nas działania mogą przyspieszyć proces starzenia, inne analogicznie opóźnić go. W naszych umysłach utarło się stereotypowe przekonanie, że starość związana jest z brzydotą, chorobą i zaniedbaniem. Nie musi jednak tak wyglądać. To, jak się zestarzejemy i jak będziemy się czuć oraz wyglądać, zależy w dużej mierze również od nas samych. Na szczęście mamy kroplówki witaminowe wspomagające odmładzanie.

Proces starzenia się powoduje zmniejszenie naturalnej, biologicznej aktywności komórek naszego ciała. Co za tym idzie, stają się one niezdolne do regeneracji, niszczeją oraz obumierają. Rzeczywistość ta najbardziej widoczna jest w przypadku naszej skóry. To jej komórki ulegają stopniowemu zniszczeniu, na powierzchni skóry tworzą się nieestetyczne zmarszczki, zdradzające nasz dojrzały wiek. W organizmie dochodzi również do szeregu innych zmian. Ciało traci witalność, narządy stają się mniej wydolne, łatwiej o zachwianie równowagi hormonalnej oraz wodno-elektrolitowej. Wszystko to odbija się na naszym wyglądzie zewnętrznym.

Odmładzanie przez krew

Aby przywrócić sobie zdrowy i atrakcyjny wygląd poddajemy się szeregowi zabiegów. Niejednokrotnie są one bardzo inwazyjne oraz ryzykowne. Przede wszystkim chodzi tu o wszelkiego rodzaju operacje plastyczne i zabiegi medycyny estetycznej. Ich wykonanie wiąże się z ryzykiem komplikacji około- i pooperacyjnych. Zanim zdecydujemy się na tak radykalny krok, polecamy przyjrzeć się mniej inwazyjnym metodom, które mają na celu odmłodzenie naszego ciała.

Odmładzanie musimy zacząć od wnętrza naszego ciała. Niewiele da nam nawet chirurgiczna precyzja lekarza podczas zabiegu, gdy nie zadbamy o kondycję naszego organizmu „od środka”. Dostępne na rynku doustne suplementy diety dostarczają niewielką ilość potrzebnych nam substancji. Ponadto, przez drogę podania tracimy również sporą ich ilość w procesie trawienia. Zanim przyswoimy cenne składniki odżywcze z układu trawiennego, zostaną one rozłożone na czynniki pierwsze i niejednokrotnie stracą najważniejsze dla nas właściwości.

Zapobiec temu pozwala dożylna suplementacja za pośrednictwem wykonywanej kroplówki witaminowej. Odmładzanie odbywa się wtedy w instytucie witaminowym, w którym wykwalifikowany personel dokonuje wlewu dożylnego bezpośrednio do krwiobiegu pacjenta. Dzięki temu, że składniki mineralne trafiają bezpośrednio do naszej krwi, zyskujemy pewność, iż otrzymujemy bogatą dawkę suplementacji, która trafi w odpowiednie, najbardziej jej potrzebujące miejsca w naszym ciele. Suplementacja elektrolitów jest niezbędna nie tylko, by zachować zdrowe ciało. Składniki zawarte w odmładzającej kroplówce witaminowej dbają o kondycję naszej skóry, włosów, poprawiając tym samym ogólne samopoczucie, a nawet zwiększając samoocenę.

Czy potrzebuję odmłodzenia?

Na to pytanie trudno jednoznacznie odpowiedzieć. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Z dobroczynnego działania odmładzającej kroplówki witaminowej powinny skorzystać przede wszystkim te osoby, które w sposób negatywny odczuwają skutki procesu starzenia się. Polecamy jej wykonanie osobom, które chcą pozbyć się cellulitu, wygładzić zmarszczki, zlikwidować zastoje limfatyczne, ujędrnić ciało i zyskać efekt promiennej, zdrowej skóry. Warto sprawdzić także naszą kroplówkę witaminową na odchudzanie.

Kroplówki witaminowe odmładzające

W kroplówce witaminowej znajdują się witaminy: A, B1, B2, B5, B6, B12, C, D3, E, kwas foliowy, biotyna oraz witamina PP. Substancje te wykazują głębokie działanie odżywcze, minimalizują skutki starzenia się skóry oraz pobudzają produkcję kolagenu. Co więcej, korzystnie wpływają na zwiększenie gęstości skóry, sprzyjając jej elastyczności. Nie bez znaczenia jest również ich działanie przeciwzapalne. Dzięki odpowiedniej równowadze wodno-elektrolitowej możemy pozbyć się trądziku, wyprysków, poprawić wygląd skóry tłustej, skłonnej do podrażnień.

Terapia powinna być poprzedzona konsultacją lekarską. Wystarczy jednak wykonać podstawowe badania krwi i moczu, by przekonać się, z jakimi niedoborami mamy do czynienia. Ponadto, przeprowadzony z pacjentem profesjonalny i szczegółowy wywiad pozwala indywidualnie określić jego potrzeby i oczekiwania. Nie należy obawiać się przedawkowania witamin. Są one bowiem łatwo rozpuszczalne w wodzie, a więc nasz organizm szybko poradzi sobie z usunięciem ich ewentualnego nadmiaru. Zastosowanie kroplówki eliminuje nie tylko oznaki starzenia się skóry, ale i jej ogólnego zmęczenia. Stosując wlew witaminowy, nie tylko się odmładzamy, ale i pozbywamy się cieni pod oczami, zyskujemy odpowiednie napięcie skóry. A więc już dziś możemy pożegnać się na zawsze z nieestetycznymi „kurzymi łapkami”.

 

Kroplówka witaminowa na odmładzanie

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie pojawi się w komentarzu.

668 660 600