Kroplówka – Chelatacja Kwas Alfa-Liponowy – Centrum Medyczne Galmedic

Strona główna / Kroplówki witaminowe / Kroplówka – Chelatacja Kwas Alfa-Liponowy – Centrum Medyczne Galmedic
króplowka chelatacja kwas alfa-liponowy

Kroplówka – Chelatacja Kwas Alfa-Liponowy – Centrum Medyczne Galmedic

Nasz organizm potrzebuje oczyszczenia, by działać w sposób prawidłowy. Proces ten zapobiega odkładaniu się w ciele szkodliwych i toksycznych substancji. Jest też konieczny do wykonania w przypadku zatruć oraz w celu poprawy pracy wątroby. Chelatacja Kwas Alfa-Liponowy to kroplówka witaminowa spełniająca wszystkie z tych potrzeb.

Działanie detoksykacyjne

Chelatacja to metoda oczyszczania organizmu z substancji szkodliwych i toksycznych. W sposobie działania wykorzystuje chelatory, które wytwarzają wiązania z substancjami szkodliwymi i przenoszą je najpierw do krwiobiegu, a następnie wspierają proces ich wydalania z organizmu. Jest to o tyle istotny proces, że przebiegając szybko, zapobiega występowaniu nieprzyjemnych i niebezpiecznych objawów zatrucia. Często w wyniku zetknięcia się organizmu z substancjami toksycznymi może dojść nawet do głębokich uszkodzeń narządów, struktur i tkanek. Chelatacja zapobiega lub znacznie ogranicza ryzyko wystąpienia tych uszkodzeń. Detoksykacja organizmu sposobem domowym może być nie tylko nieskuteczna, ale i niebezpieczna dla naszego zdrowia. Oczyszczanie organizmu przeprowadzane w sposób nieumiejętny może przysporzyć więcej szkód niż pożytku. Stosowanie na własną rękę ziół, mieszanek ziołowych, suplementów o wątpliwym pochodzeniu oraz innych metod nie zawsze jest wskazane. Należy ponadto pamiętać o sztandarowych zasadach detoksykacji. Podczas niej nie możemy zapominać o suplementacji składników odżywczych, by nadmiernie nie obciążyć organizmu. Brak odpowiedniej ilości minerałów i witamin naraża nas na nadmierne ryzyko wystąpienia chorób. Problem ten rozwiązuje nasza kroplówka Chelatacja Kwas Alfa-Liponowy.

Poprzez działanie oczyszczające poprawiamy stan naszego zdrowia. Ogólnie znane są wszelkie diety oczyszczające, jednak wciąż są one mało popularne. Wszystko to ze względu na ich restrykcyjność i małą atrakcyjność. Nie chcemy katować się piciem jedynie wody i pilnować składu wszystkich produktów, które trafiają do naszego ciała. W przypadku cięższych zaburzeń o podłożu toksycznym istotny jest również czas. Dlatego dobrym rozwiązaniem na szybkie i bezpieczne oczyszczenie organizmu jest wykonanie wlewu dożylnego wspomnianą kroplówką – Chelatacja Kwas Alfa-Liponowy.

Chelatacja Kwas Alfa-Liponowy

Kwas Alfa-Liponowy jako jedyny chelator przekracza barierę krew-mózg. Dzięki temu możliwe jest wydobycie substancji toksycznych z większości tkanek naszego organizmu. Nazywany jest najskuteczniejszym antyoksydantem. Co więcej, neutralizuje w szybki sposób wolne rodniki, a swoją aktywność przejawia w różnorodnych środowiskach – od wodnego po tłuszczowy. Dzięki temu pozostaje aktywny w całym organizmie człowieka, bez względu na rodzaj tkanki, w jakiej znajdują się toksyny konieczne do usunięcia.

Kwas Alfa-Liponowy wspiera organizm w walce z nowotworami, dbając o jego odpowiedni metabolizm, wspomaga leczenie miażdżycy, usuwając zły cholesterol, wspiera działanie układu krwionośnego, wątroby oraz pomaga w leczeniu cukrzycy poprzez stopniowe obniżenie poziomu we krwi. Działa na poprawę procesu wychwytywania glukozy w komórkach mięśni, przez co pozytywnie wpływa na organizm osób aktywnych fizycznie. Ponadto, zastosowanie Kwasu Alfa-Liponowego pozwoli nam zatrzymać czas – spowalnia on bowiem procesy starzenia się organizmu.

Zastosowanie Chelatacji Kwasem Alfa-Liponowym zalecane jest przede wszystkim tym osobom, które chcą poprawić ogólną kondycję swojego organizmu oraz zadbać o dobre zdrowie i stan psychofizyczny. Ponadto, wlew dożylny stosujemy u osób chorujących na schorzenia wątroby, cukrzycę, miażdżycę, ze złym poziomem cholesterolu LDL, z zaburzeniami pracy trzustki, chorobami neurologicznymi, a także u sportowców i osób aktywnych. Dzięki swemu ogólnemu działaniu kroplówka witaminowa oczyszcza organizm, podnosi poziom jego odporności i zwiększa jego wydolność. Co więcej, dzięki zastosowaniu kroplówki oczyszczającej uruchamiamy naturalne zdolności organizmu do samoobrony i zdrowienia.

Suplementacja a niedobory

Mimo że suplementację najczęściej stosujemy, wiedząc o niedoborach, jakie mamy w naszym organizmie, czasem musimy dostarczyć odpowiednich składników poza podstawowymi potrzebami. W nagłych przypadkach zatrucia metalami ciężkimi, związkami chemicznymi, lekami czy nawet jedzeniem, najważniejszy okazuje się czas. Szybka reakcja pomaga nam niezwłocznie oczyścić organizm, dzięki czemu zapobiegamy długotrwałym konsekwencjom zatruć.

Podczas procesu oczyszczania naszego organizmu dostarczamy mu ponadto substancji niezbędnych do jego prawidłowego funkcjonowania. Musimy bowiem pamiętać, że pozbywając się z organizmu substancji szkodliwych, często wydalamy również substancje nam niezbędne – witaminy i minerały. Aby zapobiec nieprzyjemnym dolegliwościom związanym z ich niedoborami, dokonujemy suplementacji i kontroli wyników badania krwi. Przed wykonaniem pierwszego wlewu zalecamy również konsultację z lekarzem, na podstawie której ustalamy indywidualne potrzeby każdego klienta. W instytucie witaminowym stosujemy dawkę wlewu oraz długość trwania terapii dobraną indywidualnie do jego możliwości.

 

Kroplówka chelatacja kwas alfa-lipinowy

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie pojawi się w komentarzu.

668 660 600