Kroplówka – Koktajl witaminowy – Centrum Medyczne Galmedic

Strona główna / Kroplówki witaminowe / Kroplówka – Koktajl witaminowy – Centrum Medyczne Galmedic
Kroplówka witaminowa koktajl witaminowy

Kroplówka – Koktajl witaminowy – Centrum Medyczne Galmedic

Czujesz się zmęczony, zestresowany, nie masz siły wypełniać codziennych obowiązków? To nie musi być popularna, jesienna chandra. Zły nastrój wywoływane jest również przez zły stan naszego zdrowia. Dlatego też warto zastanowić się, czy w natłoku codziennych obowiązków odpowiednio o nie dbamy. Wszelkich niezbędnych substancji może szybko dostarczyć nam bowiem koktajl witaminowy. To on skutecznie zwalczy niedobory witamin w naszym ciele.

Gdy zdrowie szwankuje

Objawy niedoboru witamin i minerałów w organizmie mogą być różne w zależności od rodzaju substancji, jakiej nam brakuje. Do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu niezbędna jest określona ilość różnorodnych makro- i mikroskładników. Codziennie dostarczamy je do krwiobiegu przede wszystkim za pośrednictwem spożywanych potraw i napojów. Jeśli jednak nasza dieta nie jest odpowiednio zbilansowana, a my nie stosujemy dodatkowo żadnej suplementacji, mogą dopaść nas nieprzyjemne objawy. Ich wystąpieniu zapobiegnie koktajl witaminowy. By nie dopuścić do sytuacji niedoboru, warto co jakiś czas przyjrzeć się własnemu samopoczuciu i wykonać badania kontrolne.

Ponieważ witaminy z różnych grup odpowiadają za prawidłową pracę różnych układów i narządów naszego ciała, istotne jest zachowanie równowagi ich poziomów. Jej zachwianie skutkuje zmianami zachodzącymi w naszym organizmie. Jeśli w porę nie zareagujemy – zmiany te mogą być nieodwracalne. Najczęściej, w wyniku niedoboru środków odżywczych odczuwamy ogólne rozbicie, zmęczenie, spadek nastroju, problemy z koncentracją, problemy skórne, osłabienie włosów i paznokci. Jednakże, zwłaszcza długotrwały niedobór, może wyrządzić szkody w poszczególnych układach organizmu. Pogorszeniu ulega nasz wzrok, pojawia się skłonność do dolegliwości żołądkowych, biegunki, nudności i wymioty. Ponadto niezaopatrzony w substancje odżywcze układ krwionośny wpływa na pogorszenie pracy serca, a układ nerwowy nie radzi sobie z przetwarzaniem bodźców i również funkcjonuje w sposób zaburzony. Zbyt długie zwlekanie z suplementacją może skutkować powstaniem choroby przewlekłej.

Koktajl witaminowy – witaminy dla każdego

Kroplówki witaminowe, a w szczególności koktajl witaminowy, przeznaczony jest niemal dla każdego z nas. Ponieważ ich główne działanie polega na szybkiej poprawie samopoczucia, zapotrzebowanie na tego rodzaju wlewy ciągle rośnie. Wynika to z obecnej sytuacji przeciętnego Polaka. W codziennym zabieganiu nie dbamy o prawidłową podaż witamin dla naszego organizmu oraz zdrową dawkę aktywności fizycznej. Z pomocą przychodzi nam instytut witaminowy i jego bogata oferta.

Podanie dożylnego wlewu poprzedzone jest konsultacją lekarską. Lekarz przeprowadza z pacjentem obszerny i szczegółowy wywiad, na podstawie którego wstępnie określa indywidualne potrzeby. Nierzadko konieczne jest również wykonanie badań laboratoryjnych krwi. Dzięki ich wynikowi jesteśmy w stanie precyzyjnie stwierdzić, których składników odżywczych Twój organizm najbardziej potrzebuje. W Centrum Medycznym Galmedic staramy się, aby pacjent we wlewie otrzymał specjalnie przygotowaną kompozycję składników mineralnych i witamin. Dzięki temu efekt jest gwarantowany!

Błyskawiczne działanie

Koktajl witaminowy dostarczamy do Twojego organizmu za pośrednictwem wlewu dożylnego. Oznacza to, że witaminy i minerały w nim zawarte pokonują maksymalnie skróconą drogę do celu przeznaczenia. Niemal bezpośrednio i natychmiastowo trafiają do miejsca zapotrzebowania – licznych organów, komórek i tkanek całego organizmu. Odradzamy samodzielne wykonywanie wlewu w warunkach domowych. Brak odpowiednich umiejętności i kwalifikacji może wyrządzić w organizmie więcej szkody niż pożytku.

Dzięki aktywnym składnikom kroplówki, koktajl witaminowy natychmiastowo wywiera zbawienny wpływ na kondycję fizyczną i psychiczną naszego organizmu. Witamina A wpływa na zmysł wzroku i dobry wygląd skóry. Wspólnie z witaminą E nazywane są witaminami młodości. Ich kompleks zawiera substancje regenerujące oraz przeciwdziałające procesom starzenia się. Jako antyoksydanty niwelują stres komórkowy, umożliwiając przedłużenie ich żywotności i dobrej jakości. Witaminy z grupy B wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Biotyna również dba o nasz dobry wygląd, a dodatkowo odgrywa istotną rolę w procesie krzepnięcia krwi. Kwas foliowy jest natomiast niezbędny do działania każdej komórce naszego ciała. Doceniany przede wszystkim przez kobiety w ciąży zapobiega wadom wrodzonym płodu. Ponadto reguluje funkcje i wzrost komórek. Odpowiednio dobrany skład kroplówki witaminowej gwarantuje natychmiastowy efekt.

Nasz wysoko wykwalifikowany personel medyczny w pełni przygotuje Cię do przeprowadzenia zabiegu. Korzystając z naszych usług, zyskujesz gwarancję bezpieczeństwa. Wlew dożylny wykonujemy dzięki wkłuciu umiejscowionemu najczęściej w zgięciu łokciowym pacjenta. Czas trwania zabiegu uzależniony jest ściśle od składu kroplówki. Zwykle jednak jest on krótki i wynosi od kilkunastu minut do pół godziny. Po wykonaniu wlewu dożylnego pacjent może wrócić do codziennych obowiązków. Rekonwalescencja nie jest w tym przypadku konieczna.

 

Kroplówka koktajl witaminowy

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie pojawi się w komentarzu.

668 660 600