Klinika witaminowa – zadbaj o swoje zdrowie

Strona główna / Kroplówki witaminowe / Klinika witaminowa – zadbaj o swoje zdrowie
klinika witaminowa

Klinika witaminowa – zadbaj o swoje zdrowie

Aby w szybki i skuteczny sposób zadbać o swoje zdrowie, nie są konieczne drogie i skomplikowane zabiegi. Najczęściej najlepsze rozwiązania są już na wyciągnięcie ręki. Coraz częściej stosowanym sposobem na szybką poprawę stanu zdrowia i regenerację organizmu jest skorzystanie z usług kliniki witaminowej. Klinika witaminowa pozwala zadbać Ci o swoje zdrowie.

Klinika witaminowa

Kroplówki witaminowe zyskują popularność w Polsce głównie za sprawą celebrytów, którzy coraz częściej z nich korzystają. Widząc i słysząc, jakie przynoszą efekty, Polacy coraz częściej uświadamiają sobie, że podanie kroplówki nie jest związane tylko i wyłącznie z procesem leczenia choroby. Kroplówki witaminowe z powodzeniem stosujemy już nie tylko w szpitalach. Na polskim rynku korzystać można z usług klinik witaminowych. Klinika witaminowa to miejsce, w którym możemy liczyć na pomoc specjalistów, którzy po odpowiednio przeprowadzonym wywiadzie ustalą dalsze postępowanie. Dobór kroplówki witaminowej, a w szczególności jej składu i natężenia zależy bowiem od naszych potrzeb i stanu zdrowia. Dlatego też przed rozpoczęciem kuracji personel medyczny zaleca wykonanie niezbędnych badań laboratoryjnych. Ma to na celu dokładną analizę ogólnego stanu zdrowia pacjenta oraz analizę niedoborów witamin i innych składników w jego organizmie.

Instytut witaminowy

Liczne instytuty witaminowe powstają w Polsce na skutek ogromnego zainteresowania dożylną suplementacją witamin i minerałów. Wciąż rosnące zapotrzebowanie organizmu na te substancje powoduje, że nie jesteśmy w stanie w codziennej diecie dostarczyć odpowiedniej ilości składników i minerałów niezbędnych dla jego funkcjonowania. W związku z licznymi niedoborami, z jakimi się obecnie zmagamy, oferty instytutów witaminowych są bardzo zróżnicowane.

Centrum Medyczne Galmedic w swojej ofercie posiada koktajle i bomby witaminowe oraz energetyczne kroplówki z indywidualnie dobranym kompleksem witamin. Oprócz tego wykonujemy również wlewy mające na celu regenerację wątroby, nawodnienie organizmu, dostarczenie aminokwasów, regenerację, odchudzanie, odmładzanie oraz niwelowanie skutków kaca i wiele innych. Nasza klinika witaminowa oferuje więc bogatą gamę kroplówek witaminowych. Pacjent ma gwarancję odpowiedniej opieki i doboru składników w zależności od własnych preferencji i potrzeb.

Bar witaminowy

Nieco innym rodzajem placówki, w której skorzystać możemy z kroplówki witaminowej, jest bar witaminowy. Kojarzy się on nam bezpośrednio ze spożywaniem koktajli, napojów bogatych w witaminy, tak zwanych bomb witaminowych. Z usług baru witaminowego może skorzystać każdy z nas. Od oferty instytutu witaminowego oferta baru witaminowego różni się z reguły mniejszą różnorodnością oferowanych usług.

Bar witaminowy jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą szybko uzupełnić niedobory substancji odżywczych w organizmie. Ponieważ jest łatwo dostępny na polskim rynku, pacjenci udają się do tego typu placówki w pierwszej kolejności, przed szpitalem. Ponadto, kroplówka witaminowa oferowana zarówno przez bar witaminowy, jak i instytut witaminowy ma na celu szybką detoksykację naszego organizmu. Wszelkie zabiegi, które przeprowadzamy w tych placówkach, wpływają na polepszenie ogólnego samopoczucia oraz stanu zdrowia. Pomagają też w walce z chorobami oraz wspomagają układ odpornościowy.

Kroplówka witaminowa

Chociaż jeszcze do niedawna kroplówka kojarzyła się nam tylko i wyłącznie z pobytem w szpitalu i chorobą, obecnie używana jest powszechnie również przez osoby całkowicie zdrowe. Podanie kroplówki witaminowej jest bowiem zabiegiem niemal nieinwazyjnym, który w szybki sposób przynosi bardzo dobre rezultaty. Te widoczne są przede wszystkim w wynikach badań laboratoryjnych krwi.

W przypadku, gdy borykamy się z niedoborami substancji odżywczych, suplementacja doustna może okazać się niewystarczająca. Dożylny wlew kroplówki witaminowej wykonujemy bezpośrednio do krwiobiegu pacjenta. Dzięki temu wszystkie składniki dostarczane za pośrednictwem kroplówki organizm przyswaja w całości i nie ulegają one metabolizacji w układzie trawiennym.

Kroplówka spersonalizowana

Aby reakcja naszego organizmu na zastosowaną kroplówkę była odpowiednia, niezbędne jest prawidłowe ustalenie jej składu. Działanie to nazywamy personalizacją. Składa się ono z kilku etapów, z których najważniejszymi jest rozmowa z pacjentem (szczegółowy wywiad) oraz analiza wyników badań laboratoryjnych. Na podstawie zgłaszanych przez pacjenta dolegliwości personel medyczny kieruje go na dokładne badania celem oceny stanu ogólnego oraz zapotrzebowania organizmu na witaminy i inne pierwiastki.

Kroplówka spersonalizowana pozwala w łatwy i szybki sposób osiągnąć zamierzony przez pacjenta cel. Skład i właściwości każdej kroplówki zależą bowiem nie tylko od stanu zdrowia pacjenta, ale i od jego oczekiwań. Inaczej postępować będziemy ze sportowcem, który chce zregenerować swój organizm przed kolejnym w sezonie maratonem, a inaczej potraktujemy osobę chorą na nowotwór. Każda kroplówka posiada własny skład, odpowiednio dobrany dla potrzeb pacjenta.

instytut witaminowy

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie pojawi się w komentarzu.

668 660 600